# راهنمای ثبت رزومه

شما با استفاده از ابزار رزومه ی سایت می توانید یک رزومه خوب و کامل برای کار خود ایجاد نمایید. هر چقدر رزومه ی شما کامل تر باشد باعث جذب و ایجاد اطمینان بیشتر کارفرماها به شما خواهد شد.

برای این منظور کافیست از منوی سمت راست (پنل کاربری) در بخش «امکانات» گزینه «رزومه ی من» را انتخاب نمایید.

راهنمای رزومه

این بخش شامل سه قسمت می باشد (رزومه تحصیلی) و (سوابق کاری) و (گواهینامه ها و دستاوردها) که شما می توانید در هریک از این بخش ها به طور جداگانه رزومه خود را تکمیل نمایید .

در بخش رزومه تحصیلی می توانید سطح تحصیلی خود، بازه زمانی تحصیلی، نام مؤسسه و توضیحاتی که مایل هستید را وارد کنید و سپس با استفاده از گزینه «افزودن» آن را به پروفایل و صفحه شخصی خود اضافه نمایید.

راهنمای رزومه

در بخش دوم این قسمت سوابق کاری شما درج شده است این قسمت نیز شامل بخش های سمت، زمان اشتغال، موسسه محل اشتغال و توضیحات در صورت لزوم می باشد که پس از تکمیل بخش های مربوطه با انتخاب گزینه «افزودن» سوابق کاری شما نیز در پروفایل و صفحه شخصی تان نمایش داده می شود.

راهنمای رزومه

در بخش گواهینامه ها و دستاوردها نیز می توانید گواهینامه های کسب شده از موسسات مختلف را وارد نموده و سپس با انتخاب گزینه «افزودن» آن ها را در صفحه شخصی خود به نمایش بگذارید.

ما بر اساس استانداردهای رزومه نویسی برای شما این ابزار را آماده کرده ایم تا به راحتی یک رزومه خوب ایجاد و آن را منتشر کنید. با استفاده از این ابزار پس از تکمیل آن، رزومه ی شما در صفحه شخصی و پروفایل تان نمایش داده می شود تا کارفرمایان بتوانند آن را مشاهده نمایند.

جزییات مطلب
دسته امکانات
بروزرسانی ۱۳۹۵/۰۹/۰۶
نمایش 9987
مخاطب همه کاربران
مفید 35
غیرمفید 5
نوع متنی
طراح ایران
  • با وجود طراح ایران به راحتی پروژه های طراحی در هرزمان و مکان به انجام می رسد.
  • طراح ایران یک بستر کارآفرینی بزرگ است که می توانند برای هزاران طراح کارآفرینی ایجاد کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طراح ایران می باشد. قدرت گرفته از کارایران